Przenośne mierniki i rejestratory parametrów sieci
Stacjonarne mierniki i rejestratory parametrów sieci
Systemy monitorowania jakości energii elektrycznej
Inne rejestratory
Kontakt

Rejestrator MERIDIAN QUATRO

Ametek

1. REJESTRATOR MERIDIAN QUATRO

MERIDIAN QUATRO jest nowoczesnym, miniaturowym rejestratorem jakości energii elektrycznej (w tym wg EN/PN 50160), umożliwiającym długotrwałe rejestracje w dowolnych układach elektroenergety- cznych i w ciężkich warunkach (temp. pracy -25 ... +60 °C, obudowa przeciwdeszczowa).

Przyrząd jest szczególnie rekomendowany dla aplikacji zewnętrznych - "polowych" (np. na stacjach słupowych), gdzie porównywalne rejestratory nie zdają egzaminu.

MERIDIAN QUATRO rejestruje nie tylko wszystkie podstawowe wielkości elektryczne (napięcia, prądy, moce, energie, cos fi, częstotliwość), ale również parametry jakości energii (odkształcenia, harmoniczne, zakłócenia RMS, niezbalansowanie, migotanie światła - "flicker"). W odróżnieniu od innych rejestratorów tej klasy, przyrząd rejestruje także sub-okresowe przepięcia od 125 mikrosekud.

Dzięki wielozadaniowości ("multitasking") MERIDIAN QUATRO rejestruje wszystkie w/w wielkości na raz - zakłócenia + harmoniczne + podstawowe wielkości. MERIDIAN QUATRO wyróżnia się : szybkim procesorem; wysoką dokładnością pomiaru (0.2); dużą pamięcią (1 MB); zdalną transmisją zapisów poprzez port podczerwieni na odległość do 10 m; szczelną i wytrzymałą obudową IP 66 odporną na deszcz/ogień/pył/wstrząsy, wyposażoną w praktyczne pasy mocujące (umożliwiające zainstalowanie rejestratora na dowolnej konstrukcji np. stacji słupowej); wskaźnikiem prawidłowości podłączenia; zasilaniem z mierzonej fazy.

Mały, bardzo prosty w obsłudze, wytrzymały, rejestrujący wszystko - MERIDIAN QUATRO - najlepszy rejestrator w swojej klasie.

MERIDIAN QUATRO:
Analizator jakości zasilania QUATRO
Wielkości rejestrowane:

sub-okresowe przepięcia od 125 mikrosekund, migotania ("flicker"), odkształcenia, harmoniczne do 50-ej, THD, zakłócenia RMS w prądzie i napięciu od 10 ms, prądy, napięcia, moce, cos fi, energie, etc.

Wejścia:

4 x napięciowe (do 600 V; 1.2 kV pk), 4 x prądowe

Próbkowanie:

8 kHz

Dokładność:

0.2 % (tRMS)

Rozdzielczość:

16 bit

Wymiary i ciężar:

220 mm x 160 mm x 75 mm; 1 kg

 Skład zestawu:

  • kompletnie wyposażony rejestrator MERIDIAN QUATRO
  • oprogramowanie graficzne MERIDIAN dla Win 95/98/2000/NT,
  • komplet połączeń napięciowych z krokodylkami,
  • adapter podczerwieni dla RS232 dowolnego PC
  • pokrowiec (na rejestrator i akcesoria),
  • instrukcja obsługi w języku polskim
  • gwarancja 12 miesięcy (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na miejscu)

Jako wyposażenie opcjonalne oferujemy różne rodzaje cęg i przekładników typu FLEX od 0 do 10000 A oraz modem do komunikacji z rejestratorem na większe odległości.

POBIERZ FOLDER REKLAMOWY / SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ W FORMACIE PDF

 

 
Wykonanie strony: SI2.pl
Wszelkie prawa zastrzerzone dla PRO - ELEKTRA